GALA DZIESIĘCIOLECIA W TRZECH AKTACH

ZORGANIZOWAĆ CZTERY EVENTY W JEDEN DZIEŃ TO NIE LADA SZTUKA. TAKIEJ GALI JAK NA JUBILEUSZ AEGON POLSKA JESZCZE NIE BYŁO. WSZYSTKO ZAGRAŁO KONCERTOWO.

 

 

Tworząc eventy wykazujemy się nie tylko artystycznym podejściem, ale i wirtuozerską precyzją. Tak było też w przypadku gali 10-lecia Aegon Polska, przygotowanej pod hasłem „Komponujemy przyszłość”. I faktycznie – organizując w ciągu doby cztery eventy w różnych miejscach dla setek gości z Polski i zagranicy, skomponowaliśmy niezwykłą, premierową sztukę. Sztukę w trzech aktach. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od jubileuszowych śniadań w biurach Aegon Polska w Chorzowie i Warszawie, które przygotowaliśmy dla pracowników firmy. Następnie zadbaliśmy o transport ponad 100 osób ze Śląska do stolicy, gdzie wieczorem wszyscy goście firmy wzięli udział w punkcie kulminacyjnym obchodów – wielkiej gali „Komponujemy przyszłość” w Teatrze Polskim. Był to trzyczęściowy event w formacie telewizyjnym, wyreżyserowany przez specjalistę od Fryderyków, Telekamer i Orłów – Bolka Pawicę, a poprowadzony przez Macieja Dowbora.

 

Artystyczną atrakcją wieczoru był przygotowany specjalnie na tę okazję premierowy koncert słynnej World Orchestra pod kierownictwem Grzecha Piotrowskiego. Oprócz występu tej orkiestry ponad 400-osobowa widownia podziwiała także kilkoro solistów muzyki eksperymentalnej – w tym grających na instrumentach z… lodu, tańca nowoczesnego oraz efektowne pokazy audiowizualne. Po tym wyjątkowym wydarzeniu zaprosiliśmy uczestników gali na afterparty do klubu The View. Na 31. piętrze wieżowca Spectrum Tower podziwiali przez lunetę nocną panoramę Warszawy i bawili się do samego rana przy dźwiękach muzyki klubowej i akompaniamencie zespołu Mashlive – w ten sposób nasza eventowa sztuka zakończyła się klasycznym happy endem. Całość koncepcji była spięta odpowiednią komunikacją i działaniami online (przygotowaliśmy m.in. videozaproszenie i dedykowaną stronę internetową), czyniąc z urodzin Aegon Polska wydarzenie godne zapamiętania na kolejne dziesiątki lat.

 

 

 

PROJEKT: 10-LECIE AEGON POLSKA

KLIENT / MARKA: AEGON

TYP EVENTU: B2B

ZAKRES: EVENT MARKETING, DIGITAL

TERMIN: 06.2017

LOKALIZACJA: WARSZAWA (3 EVENTY), CHORZÓW

LICZBA UCZESTNIKÓW: 400+