Dorastając w otoczeniu dzieł sztuki, znajdujących się w rodzinnej galerii sztuki współczesnej, marzyłem, aby zostać architektem albo muzykiem. Eventami zaraził mnie wiele lat później jeden ze znanych polskich kompozytorów muzyki współczesnej. Czerpiąc z tych doświadczeń, w eventach szukam doskonałego stylu, wysmakowanej kompozycji, precyzji ich wykonania i emocji, które zawsze towarzyszą twórczości artystycznej, jak i eventowej. W epicentrum stawiam zawsze człowieka – zarówno tego, który tworzy event, jak i tego, który jest jego odbiorcą.  

Pracuję z pasją, cieszą mnie detale, małe rzeczy
i wielkie sukcesy. Szanuję, doceniam i rozumiem naszych klientów, a praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji. Mam typowo włoskie usposobienie, więc nawet największa awantura jest dla mnie jak zwykła wymiana zdań. Odpoczywam w domu z rodziną, a plaża, palma i ocean pozwalają mi się zrelaksować najbardziej. Prywatnie – gdyby nie opór męża – miałabym już trzy psy, cztery koty i piątkę dzieci.

Z branżą eventową jestem związany od dawna, „człowiek z żelaza” – jako producent, jako account i jako manager. W Imagine Nation odpowiadam za organizację pracy zespołów projektowych, procesy wewnętrzne oraz monitorowanie standardów pracy. Wolne chwile spędzam na podróżowaniu po świecie i zgłębianiu tajemnic mocy – jako wielki fan Star Wars.

KATARZYNA GĄDEK

Senior Project Manager

W pracy gotuję się… do prowadzenia projektów, porządkuję… procesy produkcyjne,
dokręcam… pomysły do ostatniej śrubki
i maluję… świat eventów,
słowem – mam ten fach w rękach.

PATRYCJA STRZELCZYK

Junior Project Manager

Jestem optymistką – myślą i czynem! Skrupulatność, determinacja i uśmiech towarzyszą mi we wszystkim, co robię.

Marek Pawlak

Senior Project Manager

Moim bohaterem jestem ja za 10 lat” – to motto, przedstawione przez M. MacConaughey’a na gali Oskarów, symbolizuje moje podejście do pracy – dążę do perfekcji, która ciągle zmienia swój wymiar.

OLGA PALCZEWSKA

Junior Project Manager

Empatyczna, na wiecznej diecie, z włoskim temperamentem, poukładana w swoim chaosie. Moje motto: Trzeba dawać sobie szansę! – dlatego nigdy nie mówię NIE nowym wyzwaniom!

Kamil kopeć

Account Manager

Na bezludną wyspę zabrałbym miecz świetlny. I laptopa z pakietem Office!

 

MICHAŁ PIETRUCZUK

Project Manager

Kocham góry. Na Evereście jeszcze nie byłem, ale na wyżynach eventowych już nie raz!

EMILIA BEDNARCZYK

Project Manager

 Jestem żywym dowodem na to, że analityczny umysł i latynoski temperament mogą iść w parze!

BARBARA CZARNIAWSKA

Project Manager

W pracy – oaza spokoju, czyli cierpliwy realizator wizji klienta. Prywatnie – miłośniczka heavymetalowych brzmień, koncertów z przysłowiowym „pazurem”
i woodstockowych emocji.

Maciej Jabłoński

Creative

Jestem kreatywnym perfekcjonistą ze skłonnością do podejmowania dobrze przemyślanego ryzyka i nieskończoną pasją do filmów, z których czerpię najwięcej pomysłów w codziennej pracy.

JACEK WIĘCH

Senior Project Manager & Creative

Czuły Barbarzyńca – ze swoistym poczuciem humoru skrupulatnie dążę do celu.

Karol Jurgielewicz

Producer

KAROL MAKOWSKI

Junior Project Manager