DELL EMC ALIENWARE NAJLEPSI NA PGA 2016

ACANTHUS AUREUS JEST Z NAMI! TO NIE NASZ NOWY PROJECT MANAGER, A NAGRODA ZA STREFĘ ALIENWARE NA TARGACH PGA, W KTÓREJ W CIĄGU TRZECH DNI GOŚCILIŚMY 15 TYSIĘCY FANÓW GAMINGU!

 

 

Prestiżowe wyróżnienie, dwa piętra pełne gamingowych emocji w naszej strefie i trzy dni doskonałej zabawy z fanami marki Alienware – tak w jednym zdaniu można ujać efekt naszej obecności na Poznań Game Arena 2016.

 

Jak wybić się wśród 150 marek gamingowych zgromadzonych pod dachami dziesięciu pawilonów tej wielkiej imprezy? Nasz pomysł oparliśmy nad podzieleniu strefy Alienware na części: jedną – turniejową, drugą – ekspozycyjną. Zamknęliśmy je w piętrowej konstrukcji o powierzchni 120 m kw. W części turniejowej goście targów grali m.in. w Battefield 1 i w League of Legends, a w części ekspozycyjnej organizowaliśmy spotkania z gwiazdami branży gamingowej – w naszej strefie byli m.in. Tivolt i Ziemniak (zobacz ich relację).

 

Każdego dnia targów PGA nasze stoisko było dosłownie oblegane, a zwieńczeniem pracy nad tym projektem była wiadomość od Międzynarodowych Targów Poznańskich, organizatora PGA, że Acanthus Aureus – nagroda przyznawana stoiskom najlepiej zaprojektowanym i najlepiej przygotowanym do realizacji strategii marketingowych – idzie właśnie w nasze ręce!

 

 

 

PROJEKT: POZNAŃ GAME ARENA
KLIENT / MARKA: DELL EMC / ALIENWARE 
TYP EVENTU: B2C 
ZAKRES: EXPERIENTIAL MARKETING
CZAS: 10.2016
MIEJSCE: POZNAŃ
LICZBA UCZESTNIKÓW: 15 000+