WIELKIE SCENY NA WIELKI HIP-HOP

BUSTA RHYMES, GRANDMASTER FLASH, O.S.T.R – TACY ARTYŚCI POTRZEBUJĄ PRZESTRZENI. ZAPEWNILIŚMY IM JĄ PODCZAS IMPREZ BURN BATTLE SCHOOL REMIXED, BUDUJĄC SCENY O POWIERZCHNI 400 M. KW. I DEKORACJE SIĘGAJĄCE 9 METRÓW WYSOKOŚCI!

 

 

Pod koniec  2016 roku z okazji pierwszej w historii imprezy w TAURON Arenie Kraków, największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce, pokazaliśmy prawdziwy rozmach. BURN Battle School Remixed było prawdziwym świętem kultury ulicznej, a nasza scenografia idealnie przeniosła uczestników imprezy w klimat breakdance i hip-hopu. Był to nie tylko koncert gwiazd, ale też występy światowej sławy tancerzy i lokalnych artystów oraz tworzone na żywo instalacje street-artu!

 

Naszym kolejnym zadaniem było przetransportowanie tej gigantycznej sceny wraz z dekoracjami do hali oddalonej od Krakowa aż o 1500 kilometrów – to nie lada zadanie wykonaliśmy koncertowo. Kolejną imprezę zorganizowaliśmy w Moskwie, gdzie – podobnie jak w Krakowie – bawiło się z nami cztery tysiące fanów hip-hopu. 

 

„Jako artysta występujący na żywo możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop” – powiedział świętujący 25-lecie działalności artystycznej Busta Rhymes. I to jest dla nas najlepsza rekomendacja. 

 

 

 

PROJEKT: BURN BATTLE SCHOOL REMIXED

 

KLIENT / MARKA: BURN

 

TYP EVENTU: B2C

 

ZAKRES: EVENT MARKETING

 

TERMIN:  2016

 

LOKALIZACJA: MOSKWA, KRAKÓW

 

LICZBA UCZESTNIKÓW: 8 000