WALKA DLA SIEBIE MOTYWACJĄ DLA INNYCH

ĆWICZĄC LUB WALCZĄC W POJEDYNKĘ, SĄ NA CO DZIEŃ OBSERWOWANI PRZEZ SETKI TYSIĘCY FANÓW, M.IN. NA INSTAGRAMIE. „WYCIĄGNĘLIŚMY” ICH Z WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI I ZEBRALIŚMY W JEDNYM MIEJSCU – WSPÓLNIE WYTWORZYLI MEGAWATY MOTYWUJĄCEJ ENERGII!

 

„Walka dla siebie motywacją dla innych” – to hasło towarzyszyło mistrzyni UFC Joannie Jędrzejczyk, profesjonalnym trenerom fitness oraz ponad 200 uczestniczkom premierowego spotkania Reebok Fit Fighters, zorganizowanego przez nas dla marki Reebok. W dawnej praskiej drukarni w Warszawie ćwiczyli z nami m.in. trenerzy fitness, wschodzące fitness-gwiazdy Instagrama i najbardziej zaangażowane fanki marki Reebok – wybrane w naszym konkursie na Facebooku.

Event był początkowo owiany mgiełką tajemnicy. Najpierw wysłaliśmy uczestniczkom przesyłki zawierające m.in. farbę do kamuflażu i hasło „pokaż barwy wojowniczki”. Panie do samego końca nie wiedziały, czego mogą się spodziewać – dopiero po przybyciu na miejsce wyjawiliśmy im program imprezy i wręczyliśmy stroje sportowe z najnowszej kobiecej kolekcji Reebok. Teraz można było rozpocząć walkę.

Wzajemna motywacja i energetyczna atmosfera towarzyszyły naszej imprezie od samego początku. Wspólne treningi prowadziły gwiazdy fitnessu – Karolina Erdmann (acroyoga), Katarzyna Bigos (fitness), Andrzej Bogdał (trening biegowy) i Szymon Wesołowski (trening combat). Po krótkim odpoczynku nastał czas na pokaz najnowszych produktów Reebok i… kolejną niespodziankę! Opadająca kurtyna odsłoniła drugą przestrzeń treningową.

Tu odbył się wielki finał spotkania, a na scenę wkroczyła sama Joanna Jędrzejczyk – wielokrotna mistrzyni UFC i ambasadorka marki Reebok. W duecie z Katarzyną Bigos poprowadziła trening z elementami nowatorskiego stylu animal flow, a poziom pozytywnej energii, którą produkowały z nimi uczestniczki imprezy, sięgnął zenitu.

 

PROJEKT: REEBOK FITFIGHTERS

KLIENT / MARKA: REEBOK

TYP EVENTU: B2C

ZAKRES: EXPERIENTIAL MARKETING, DIGITAL

CZAS: 05.2017

MIEJSCE: WARSZAWA

LICZBA UCZESTNIKÓW: 200+