10 maj 2022

Project Manager / Event Manager

Dział

Dział:  Project Management

Project Management

Miejsce pracy

Miejsce pracy:  Warszawa

Warszawa

Tryb pracy

Tryb pracy:  Hybrydowa

Hybrydowa

Zakres obowiązków

  • Praca w zespole agencyjnym
  • Zarządzanie procesem tworzenia ofert dla Klienta, we współpracy z działem kreacji.
  • Koordynacja i realizacja projektów. W zależności od skali projektu – realizacja samodzielna lub we współpracy z działem produkcji.
  • Częste wyjazdy służbowe w okresie letnim związane z produkcją eventów w całej Polsce.
  • Efektywne zarządzanie budżetami realizacyjnymi.
  • Utrzymanie bardzo wysokiego i jakościowego client service we współpracy z zespołem projektowym Klienta.
  • Prowadzenie rozliczeń wewnętrznych realizowanych projektów i raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży eventowej na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobrej organizacji czasu własnego.
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu.
  • Umiejętności prowadzenia wielu projektów jednocześnie.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Cierpliwości, wyrozumiałości i zrozumienia w stosunku do potrzeb Klienta.
  • Umiejętności w pracy w zespole.
  • Terminowości i wyjątkowej dbałość o detale.
  • Doskonałej znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność szukania rozwiązań i reagowania w sytuacjach kryzysowych.
  • Wysoce rozwiniętej komunikatywność, otwartości, entuzjazmu i poczucia humoru.

Oferujemy

  • Pracę w jednej z największych agencji eventowych w Polsce, o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobywanie doświadczenia i poszerzanie kompetencji poprzez współpracę z bardzo doświadczonym, kreatywnym i zgranym zespołem.
  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B).
  • Lekcje języka angielskiego, udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wydarzeniach branżowych.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych.
  • Pracę w ułożonych strukturach, skonkretyzowane oczekiwania i wymagania, bieżącą ewaluację i ciągłe wsparcie przełożonych.

Formularz rekrutacyjny